Ako vybrať doménu

Internetovej domény je internetová adresa, kde sa dané miesto svojho podnikania. Pre spoločnosti, ktoré sa zaoberajú iba online podnikania je takmer všetci, pretože bez nej je spoločnosť nemôže existovať na internete.

Mali by sme sa zaregistrovať čo najskôr, aj keď nemáme v úmysle nechať bežať na Vašich webových stránkach. To je dôležité z dvoch dôvodov - po prvé, hľadať pre doménu, ktorá je staršia, je cenná (za predpokladu, že na začiatku sa na to miesto, aj keď krátky text opisujú, čo je na tom v budúcnosti), a druhý, niekto mája prostě varoval.

Pri výbere domény by tiež brať do úvahy rozsah geografickej oblasti, v ktorej spoločnosť ponúka svoje služby - to, či je v pôsobnosti národných, globálnej, európskej alebo snad miestnej jedna.

Kľúčové slovo v doméne na veľmi konkurenčnom veta nie je žiaden väčší význam v postavení účastníkov a pre veľké spoločnosti, ktoré chcú vytvoriť lepší obraz je umiestnený v názve domény. Uvádzanie chvíli slová sú užitočné v prípade súkromné večierky témy získať viac položiek v nízke konkurenčné frázy. Pre zvýšenie prevádzky na vašej stránke, môžete si zaregistrovať viac ako jednu doménu spojená so spoločnosťou, a postavil sa na 301 trvalé presmerovanie na hlavnú stránku.

A dobrý nápad pre účastníkov je aj témou odkúpenie niekto starej domény na rovnakú tému, ktoré už majú určité väzby, ale pred nákupom uistite sa, že sa nachádza na mieste je v súlade s pravidlami a neobsahuje spam, pretože nás môže úplne opačný účinok.