Ako pridať stránku do Google

Ak neviete, ako pridať svoje stránky do Google a iných populárnych vyhľadávačov, so zreteľom na článok, že všetko bude jasné.

Ak chcete pridať túto stránku k Google nie je potrebné vyplniť formulár na stránke www.google.com/addurl/. Ak chcete, aby bola stránka indexovaný na Google, musí viesť k odkazy z iných stránok. Googlebot ísť cez ne na novú stránku a pridať ju do databázy. Aby bolo možné prechádzať vaše stránky, aj keď je najlepšie, aby sa postarala o niekoľko odkazov zo stránok, ktoré sú vo vysokých funkciách na Google a také, ktoré sú často navštevované robotom. Čím viac sa robot navštívi stránky, tým väčšia je pravdepodobnosť, že dodávky pre váš odkaz. Nemôžete zabudnúť na najdôležitejšie adresára pre Google, ktorý je DMOZ, kým predkladajúcou na mieste musí byť pacient.

Často webmasters stále nedostatočná SEO témy stránku pridať len formu a odošle tiež som, že po týždni, dvoch, alebo dokonca mesiace ešte nie je vo vyhľadávači. Dôvodom je skutočnosť, že žiadne prichádzajúce odkazy, Google nemá vlastný index stránok. Samozrejme existujú výnimky z tohto, ale výnimka potvrdzuje pravidlo.

Takže ak chcete, aby váš web viditeľný vo vyhľadávačoch, pridanie stránky do Google prostredníctvom akvizície odkazy na ne.